14:44 25.07.2013

Уряд України хоче створити ще один перевiрний орган

1 хв читати

Кабiнет Мiнiстрiв України має намiр створити Державну метрологiчну iнспекцiю, яка перевiрятиме торговельнi мережi, АЗС, медичнi установи та лабораторiї на точнiсть проведених ними вимiрювань.

Як повiдомляє прес-служба Мiнiстерства економiчного розвитку i торгiвлi України (МЕРТ), уряд схвалив вiдповiдний законопроект "Про метрологiю та метрологiчну дiяльнiсть" на засiданнi 24 липня.

"Iнспектори з метрологiчного нагляду здiйснюватимуть покладенi на них функцiї в усiх регiонах України", - йдеться в повiдомленнi мiнiстерства.

МЕРТ, яке є розробником законопроекту, розраховує, що його ухвалить парламент, пiдпише президент, i документ почне дiяти з 2015 року.

Як повiдомлялося, за пiдрахунками Федерацiї роботодавцiв України, на сьогоднi в країнi перевiряти дiяльнiсть бiзнесу можуть 75 держорганiв, 30 iз них мають право зупиняти роботу пiдприємств.

Згiдно з оцiнками Мiжнародної фiнансової корпорацiї (IFC), у 2010 роцi 74% українських пiдприємств вiдвiдали iнспекцiї контрольних органiв, а прямi витрати пiдприємств на проходження перевiрок перевищили 3,2 млрд грн.

Офiцiйний курс на 25 липня - 7,9930 грн/$1.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Палата представників США схвалила підготовлений Байденом "Американський план порятунку" на $1,9 трлн

Порошенко: Україна отримала базовий міжнародний документ, іменований як "Декларація Помпео" про невизнання США Криму російським

Зеленський призначив Кулебу головою оргкомітету з підготовки установчого саміту "Кримської платформи" - указ

США ніколи не визнають тимчасової окупації Криму Росією - Байден

Зеленський увів у дію рішення РНБО, яке передбачає притягнення до відповідальності винних у невиконанні рішень ради - указ

Шмигаль дав доручення розглянути питання щодо санкцій проти білоруських чиновників і бізнесменів - нардеп Гончаренко

Участь у виборах до Держдуми РФ жителів окупованого Донбасу та Криму поставить під сумнів їхню легітимність - МЗС України

Японія ніколи не визнає заявлену Росією "анексію" Криму - посольство в Україні

Україна запросила Макрона на саміт "Кримської платформи" - Кулеба

Франція і Німеччина докладуть усіх зусиль, щоб зобов'язання паризького саміту "нормандської четвірки" виконали всі сторони - Ле Дріан

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА