Інтерфакс-Україна
13:18 30.07.2013

Янукович у Криму зустрівся з Квасневським і Коксом

1 хв читати

Президент України Віктор Янукович провів у Криму зустріч із колишнім президентом Польщі Александром Квасневським і колишнім головою Європейського парламенту Петом Коксом, повідомляє прес-служба глави держави у вівторок.

Черговий візит спостережної місії ЄП в Україну відбувається в період з 29 по 31 липня.

Очікується, що під час візиту в Україну спостерігачі ЄП у середу вранці зустрінуться з екс-прем'єром Юлією Тимошенко, яка проходить курс лікування в ЦКЛ №5 (Харків).

П.Кокс і А.Квасневський стали спостерігачами від Європейського парламенту щодо судових процесів над екс-прем'єром України Ю.Тимошенко й розпочали роботу 11 червня 2012 року. Відповідних домовленостей було досягнуто між прем'єр-міністром України Миколою Азаровим і президентом Європарламенту Мартіном Шульцем.

Пізніше їхній мандат було розширено: крім справ Ю.Тимошенко, вони також спостерігали за справами екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка й колишнього тимчасового виконувача обов'язків міністра оборони Валерія Іващенка.

18 квітня в рамках засідання Конференції президентів Європарламенту відбулося обговорення проміжної доповіді місії, також було ухвалено рішення продовжити роботу місії до вересня цього року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна хотіла б, аби до зустрічі Зеленського з Путіним долучився Трамп

Відмова РФ від участі у переговорах у Ватикані свідчить про неготовність Москви до миру – нардеп Фріз

"Євросолідарність" зареєструвала законопроєкт про персональну відповідальність членів РНБО за незаконні рішення щодо санкцій

Бажання РФ створити "буферну зону" це крок до нової ескалації - член комітету Ради з питань нацбезбеки

Трамп запропонував ввести мито в 50% на товари з ЄС

Вибори в Україні стануть оптимальним варіантом для підписання мирної угоди - Лавров

МЗС України: Заяви Путіна щодо "буферної зони" доводять наочно, що саме Росія є перешкодою для мирних зусиль

Раді пропонують дозволити нардепам обіймати посади членів Кабміну

Глава МЗС Словаччини: важливо, щоб зусилля щодо мирних переговорів тривали

Генсек НАТО хоче бачити саміт в Гаазі успішним і не коментує можливість його скорочення у часі через Трампа

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА