Інтерфакс-Україна
10:19 27.08.2013

Ештон: Ми не можемо втратити Україну

1 хв читати

Прем'єр-міністр Естонії Андрус Ансіп та верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон на зустрічі в понеділок у Таллінні зійшлися в думці, що Україна має величезну важливість для Євросоюзу.

"Ми не можемо втратити Україну", - сказала К.Ештон, повідомили "Інтерфаксу" у прес-службі уряду Естонії.

"Естонія очікує, що на листопадовому саміті східного партнерства у Вільнюсі буде підписано договір про асоціацію та вільну торгівлю з Україною. Це виведе відносини між нею та ЄС на новий рівень", - привели в прес-службі слова А.Ансіп.

Він висловив сподівання, що і Україна зробить зусилля для укладення договору.

Одним із завдань, на думку естонського прем'єра, є реформування судової системи в країні.

"Ми не можемо погодитися з селективним правосуддям, і Україна вже робить кроки для вирішення цієї проблеми", - зазначив голова уряду.

Сторони обговорили також співпрацю ЄС з країнами Центральної Азії, куди А.Ансіп останнім часом їздив із візитами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Європейська солідарність" закликала депутатів фракції "Батьківщина" об’єднатись у роботі з відновлення субʼєктності парламенту

Безпека України може визначатися лише із залученням України - Зеленський після розмови зі Стуббом

Дрісколл зустрічається з росіянами в Абу-Дабі для обговорення оновленого мирного плану для України

Расмуссен закликав Європу не чекати на США та розмістити до 20 тис. військ за лінією фронту України й створити повітряний щит

Зеленський і Стармер скоординували позиції перед зустріччю Коаліції охочих

Стубб: Наступні дні будуть вирішальними для наших зусиль щодо досягнення справедливого та тривалого миру в Україні

Ініціативна група "Першого грудня" про заяву президента США: наші козирі – гідність, свобода і солідарність

Умєров: Ми очікуємо на організацію візиту Президента України до США у найближчу можливу дату в листопаді

Макрон вважає, що деякі пункти запропонованого США плану щодо України потребують уточнень

США в рівній мірі взаємодіють з обома сторонами, щоб припинити війну в Україні - Білий дім

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА