Інтерфакс-Україна
15:49 03.10.2013

Тимошенко просить не голосувати за закон про посилення гарантій незалежності суддів без внесення низки поправок - Кожем’якін

1 хв читати

Екс-прем'єр України Юлія Тимошенко вважає, що фракція "Батьківщина" не повинна голосувати за запропоновані президентом зміни до Конституції, що стосуються посилення гарантій незалежності суддів, якщо не буде враховано низку поправок, повідомив захисник екс-прем'єра Андрій Кожем’якін.

"Юлія Володимирівна просила мене донести до відома депутатів та всієї фракції: якщо не буде внесено поправки, ми не голосуємо", - повідомив А.Кожем’якін агентству "Інтерфакс-Україна" після зустрічі з Ю.Тимошенко в ЦКЛ №5 у Харкові в четвер.

За його словами, Ю.Тимошенко виступає категорично проти квотного принципу обрання суддів на з'їзді, а також наполягає на обов'язковій ротації голів судів усіх рівнів.

А.Кожем’якін зазначив, що це основні поправки, окрім них, є ще низка інших поправок.

Він також повідомив, що аналогічну позицію Ю.Тимошенко рекомендує зайняти стосовно закону про прокуратуру - фракція "Батьківщина" його підтримає лише у разі врахування запропонованих поправок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рютте: Україна у "короткостроковій перспективі" не зможе обійтися без допомоги США

Макрон "оптимістично налаштований" щодо співпраці з Путіним по Ірану, "трохи менше" щодо України – ЗМІ

Лубінець називає тиском заклики до нього депутатів подати Кременя на перепризначення мовним омбудсманом

Верховний суд скасував рішення про заборону партії "Наш край"

МВФ зобов’язав Україну до кінця липня-2025 підготувати дорожню карту для усунення прогалин у структурі ІСІ

Навроцький обіцяє зустрітися із Зеленським – ЗМІ

Зеленський обговорив з Алієвим боротьбу проти агресії РФ та розвиток двосторонніх відносин

Рада розгляне законопроєкт про створення Спецтрибуналу на найближчому засіданні – Стефанчук

DOGE може зайнятися розслідуванням діяльності Маска – Трамп

Ідея об'єднання Мінветеранів з іншим міністерством є помилковою - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА