Інтерфакс-Україна
15:57 08.10.2013

Україна не може одночасно рухатися в ЄС і МС - посол Австрії

1 хв читати
Україна не може одночасно рухатися в ЄС і МС - посол Австрії

Посол Австрії в Україні Вольф Дітріх Хайм вважає неможливою одночасну роботу України в рамках Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з Євросоюзом і в рамках Митного союзу.

"З моєї точки зору рух в обидві сторони одночасно є неможливим. Але, з моєї точки зору, Угода про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС дає правильний напрямок для українського розвитку загалом", - сказав В.Хайм, відповідаючи на запитання журналістів у Харкові під вівторок.

Посол навів, як приклад, Польщу, яка 20 років тому підписала Угоду про асоціацію і нещодавно стала членом ЄС.

"Наприклад, Польща 20 років тому підписала договір про асоціацію і після цього, звичайно, не без труднощів і не без складнощів у відносинах зі своїми великими сусідами змогла домогтися великих успіхів, зокрема, збільшивши свій експорт до різних країн світу. Якщо ми візьмемо навіть експорт та торговельні відносини з Росією, тут дуже показовий той факт, що на момент підписання договору про асоціацію обіг щорічний з Росією становив 1 млрд євро, тоді як на сьогоднішній день - 9 млрд. Тобто Польща отримала позитивний результат", - сказав В.Хайм.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

Питання використання заморожених актививів РФ має бути вирішено до Святвечора – прем’єр-міністерка Данії

Україна та партнери не шукають способу, як зупинити війну без США – Зеленський

Прем’єр Нідерландів вважає, що голландський парламент погодився б у питанні далекобійної зброї для України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА