Інтерфакс-Україна
09:47 09.10.2013

Грузія хоче презентувати проект "Будинок юстиції" в Україні - посол

2 хв читати

Грузія не відмовляється від Будинків юстиції, впроваджених попереднім урядом, і має намір представити цей проект в Україні, повідомив посол Грузії в Україні Міхеїл Уклеба.

"Ніхто не відмовлятиметься від Будинків юстиції, де за декілька хвилин можна отримати від довідки до нового паспорта. Можна зареєструвати шлюб за 15 хвилин, а розвестися, я думаю, за 10. Це - успішний проект, де повністю відсутня корупція. Ми маємо намір презентувати проект "Будинки юстиції" в Україні", - розповів дипломат в інтерв'ю газеті "Сегодня", опублікованому в середу.

За його словами, віце-прем'єр України Олександр Вілкул під час візиту до Грузії разом із віце-прем'єром Кахою Каладзе, офіс якого розміщується в Будинку юстиції в Тбілісі, "пройшовся цим відомством, і О.Вілкула зацікавила ця ідея".

Відповідаючи на запитання щодо планів роботи в Україні, М.Уклеба сказав: "Насамперед розвивати нашу співпрацю у рамках стратегічного партнерства. Для мене дуже важливо, щоб ми почали провадити якісний діалог на всіх рівнях – від президента і уряду до бізнесу".

Він наголосив, що за вісім місяців (січень-серпень) 2013 року Україна за обсягом товарообігу - третій торговельний партнер для Грузії, товарообіг за цей період становив $488,1 млн. За експортом Україна для Грузії на п’ятому місці - $100,5 млн за аналогічний період, за імпортом - на другому ($387,5 млн).

"Між нами налагоджено важливі залізничні, морські та авіаперевезення. Нещодавно було відкрито авіарейси Харків-Кутаїсі та Донецьк-Кутаїсі, наступного року відкривається нова лінія Львів-Кутаїсі. І вже є результати. Згідно зі статистикою, за вісім місяців цього року у нас вже побували 79 тисяч українців, тоді як за весь 2012 рік було 76 тисяч", - зазначив М.Уклеба.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп втрачає терпіння через відсутність результатів від розмов із Путіним - Рубіо

Орбан наполягає, що Україна повинна залишатися "буферною" державою і пропонує стратегічну співпрацю з ЄС замість членства

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА