Інтерфакс-Україна
11:25 09.10.2013

Азаров привітав енергетиків зі своєчасним відновленням блока №1 Вуглегірської ТЕС

2 хв читати

Прем'єр-міністр України Микола Азаров привітав енергетиків зі своєчасним відновленням та підключенням до енергомережі першого енергоблоку Вуглегірської ТЕС (Світлодарськ Донецької обл.), що входить до складу ПАТ "Центренерго".

"Хочу щиро привітати енергетиків. Вони у стислий термін у складних умовах виконали завдання президента України до 15 жовтня відновити роботу Вуглегірської ТЕС. Учора о 15:48 підключено до енергосистеми України відновлений після аварії енергоблок №1", - сказав він, відкриваючи засідання уряду в середу.

За його словами, операційні роботи з підключення планується завершити протягом трьох діб.

Завершити роботи з відновлення блока №4 Вуглегірської ТЕС планується до 15 листопада. Водночас завершуються пусконалагоджувальні роботи на побудованій котельні, яка має стати резервним джерелом гарантованого забезпечення теплом Світлодарска під час планових зупинок у процесі наладки системи енергоблоку.

Як повідомлялося, раніше Міненерговугілля планувало ввести в експлуатацію 1-й та 4-й блоки Вуглегірської ТЕС із грудня 2013 року, ще два блоки - з 1 березня 2014 року.

Пожежа на Вуглегірській ТЕС сталася 29 березня 2013 року через займання вугільного пилу в перетиральному обладнанні другого блока станції. В результаті пошкоджені чотири енергоблоки, загальною встановленою потужністю 1200 МВт, що становлять першу чергу ТЕС, постраждало турбінне відділення, щитові та кабельне обладнання.

"Центренерго" експлуатує Вуглегірську, Зміївську і Трипільську ТЕС сумарною встановленою потужністю 7550 МВт. Державі в особі НАК "Енергетична компанія України" належить 78,3% акцій "Центренерго".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА