Інтерфакс-Україна
14:23 16.10.2013

Документи всіх кандидатів у депутати від "Батьківщини" на виборах у 5 округах до ЦВК подасть парламентар Князевич

1 хв читати

Документи кандидатів у народні депутати від партії "Батьківщина" до Центральної виборчої комісії подасть Руслан Князевич (фракція "Батьківщина").

"Ми ухвалили рішення доручити це Руслану Князевичу", - розповів в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" депутат фракції "Батьківщина" Павло Петренко в середу після з'їзду.

Він пояснив, що Р.Князевич не є представником партії в ЦВК, проте як член партії за дорученням партії може подати документи кандидатів у депутати у п'яти округах.

П.Петренко додав, що в питанні реєстрації кандидатів у депутати існує "законодавчий пропуск, що дозволяє кандидатам не подавати документів особисто".

Він також наголосив, що на з'їзді було ухвалено рішення, що Р.Князевич подаватиме до ЦВК документи не лише Віктора Романюка, що перебуває наразі в Італії, а всіх чотирьох кандидатів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА