Інтерфакс-Україна
10:30 24.10.2013

У ВР немає єдності щодо внесення на голосування у четвер законопроекту Міщенка про лікування засуджених за кордоном

2 хв читати
У ВР немає єдності щодо внесення на голосування у четвер законопроекту Міщенка про лікування засуджених за кордоном

Верховна Рада України може в четвер внести до порядку денного і розглянути проект закону про лікування засуджених за кордоном, внесений позафракційним нардепом Сергієм Міщенком, заявила представник фракції Партії регіонів Світлана Фабрикант.

"Сьогодні на порядку денному законопроект Сергія Міщенка, який не є ні представником ні опозиції, ні більшості, він самовисуванець і позафракційний", - заявила вона в ефірі телеканалу "Рада" в четвер вранці.

Водночас народний депутат України Інна Богословська (фракція Партії регіонів) заявляє, що законопроекти, що пропонують механізм лікування ув'язнених за кордоном, можуть бути розглянуті не раніше, ніж через 30 днів.

"Вчора комітет, який головний (парламентський комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності - ІФ), і який очолює пан Кожем'якін (фракція "Батьківщина" - ІФ) з розгляду цих двох законопроектів (законопроекти С.Міщенка і позафракційної Анжеліки Лабунської - ІФ), перетворили на суцільний фарс. Кожем'якін і члени опозиції відмовилися ставити на обговорення комітету ці два законопроекти. Таким чином вони навмисне заблокували слухання цих законопроектів у залі і на сьогодні, за регламентом, ці проекти можуть бути винесені в зал лише через 30 днів", - заявила І.Богословська агентству "Інтерфакс-Україна" у четвер.

Один з лідерів фракції "УДАР" Валентин Наливайченко в ефірі телеканалу "Рада" в четвер вранці сказав, що фракція готова проголосувати за законопроект, "щоб не було в Україні політичних ув'язнених, зокрема Тимошенко".

Позафракційний народний депутат Сергій Міщенко в червні 2013 року зареєстрував законопроект про лікування ув'язнених за кордоном, який передбачав, що медична допомога та лікування за кордоном здійснюється за рахунок особистих коштів або коштів рідних та близьких засудженої особи.

21 жовтня він зареєстрував у Верховній Раді зміни до свого законопроекту, що полягають в тому, що після ухвалення цього законопроекту, "Ю.Тимошенко, як вільна людина, зможе покинути пенітенціарний заклад і поїхати до Німеччини на лікування", однак після завершення цього терміну засуджений зобов'язаний повернутися для подальшого відбування покарання.

Водночас 22 жовтня А.Яценюк заявив, що у фракції "Батьківщина" називають неприйнятною для вирішення питання Ю.Тимошенко законодавчу ініціативу депутата С.Міщенко про можливість виїзду ув'язнених на лікування за кордон.

"Цей законопроект неприйнятний, тому що там чітко передбачено норму, що це, фактично, відбування покарання за межами України і при тому, що це відбування покарання ще й не зараховується до загального терміну відбування покарання, а саме 7-річне ув'язнення", - сказав А.Яценюк. За його словами, цей документ, "ймовірно, якийсь варіант Банкової".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС і США все ще не можуть домогтися прориву на торговельних переговорах

Україна ввела санкції проти 5-х осіб за підривні інформкампанії, серед них Королевська, Балашов, Латиніна – указ

Порошенко назвав військову економіку головним пріоритетом уряду

Україна має унікальний досвід в протидії кібератакам Росії і зміцнюватиме колективну стійкість партнерів

Євроінтеграційні реформи мають посідати провідне місце в порядку денному нового уряду - голова комітету Ради

Порошенко розцінив заяви Свириденко та Проніна щодо підстав запровадження санкцій проти нього як свідчення їх фальсифікацій

Порошенко вважає неконституційним голосування за прем’єра в Раді через відсутність коаліції

В уряді Свириденко буде два нових міністри і віцепрем'єр, ще троє урядовців змінять міністерства

Свириденко про Шмигаля: У нього можна було вчитися не лише як у керівника, а й як у людини

Відставка уряду суперечить закону "Про правовий режим воєнного стану" і підважує легітимність наступного складу Кабміну - Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА