12:04 24.10.2013

Президент корпорації "Богдан" Олег Свинарчук йде на вибори як самовисуванець на окрузі в Черкасах

2 хв читати

Олег Свинарчук, президент автокорпорації "Богдан", подав до Центральної виборчої комісії документи для реєстрації кандидатом у народні депутати на повторних виборах до парламенту у 194-му окрузі (Черкаси).

Як повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" О.Свинарчук, він балотуватиметься як самовисуванець.

"Я завжди намагався триматися осторонь політики. Але сьогодні ситуація в економіці країни така, що дозволити собі й далі не брати участі в політиці я не можу. На мій погляд, Україні сьогодні потрібна якомога більша кількість антикризових менеджерів, управлінців нової формації у владі. Ці люди не повинні належати до якогось політичного табору", - прокоментував своє рішення О.Свинарчук.

Він зазначив, що працює в Черкасах вже понад 15 років.

Голова корпорації наголосив, що брав участь у створенні з "нуля" великих підприємств у Черкасах, на яких працюють тисячі людей, і міг би зробити більше з урахуванням заморожених проектів у місті та планів створення спільних підприємств.

О.Свинарчук додав, що ситуація в регіоні призвела до втрати тисяч робочих місць лише в Черкасах і до створення критичної ситуації в місті.

За його оцінкою, сьогодні Черкаси - це Україна в мініатюрі, де "відбувається серйозна боротьба, де влада і опозиція використовують всі доступні методи".

"У результаті влади фактично немає. Черкаси - це місто нереалізованих можливостей, що балансує на межі економічної та соціальної прірви через те, що головні галузі економіки не розвиваються, відповідно не створюються нові робочі місця. Тут потрібно оперативне антикризове втручання", - зазначає президент корпорації.

У програмі кандидата в депутати зазначається, що він не має наміру входити в парламентську більшість у її нинішньому форматі і голосуватиме лише особисто. Він має намір обстоювати інтереси жителів Черкас, "надавши місту законодавчий стимул для розвитку".

О.Свинарчук народився в 1970 році в м.Чуднів (Житомирська обл.), має вищу освіту - у 1993 році закінчив Київський автодорожній інститут за спеціальністю "організація перевезень і управління на транспорті.

З 1997 до 2012 роки обіймав посаду заступника генерального директора ЗАТ "Укрпромінвест", з 2005 року за сумісництвом - президента корпорації "Богдан", а з 2012 року - президентом корпорації за основним місцем роботи.

О.Свинарчук одружений, має трьох синів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

Стефанчук: Згідно з Конституцією Зеленський буде президентом до вступу на посаду новообраного президента

Рада ЄС оголосила пріоритети Євросоюзу у сфері безпеки й оборони, серед головних цілей – підтримка України

Стефанішина обговорила зі Столтенбергом очікування і підготовку до майбутнього саміту НАТО у Вашингтоні

"УДАР Віталія Кличка" пропонує ввести декларування  відсутності зв'язків з рф для бізнесу

Іспанія визнає державу Палестина в кордонах 1967 року - ЗМІ

На Парламентській асамблеї НАТО ми закликали країни Альянсу зняти обмеження на удари по цілям в Росії - Порошенко

Порошенко закликав німецьких депутатів до нового формату підтримки України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА