Інтерфакс-Україна
14:53 05.11.2013

Україна направила запрошення міжнародним спостерігачам на вибори 15 грудня

1 хв читати
Україна направила запрошення міжнародним спостерігачам на вибори 15 грудня

Україна направила запрошення представникам різних міжнародних структур щодо їх участі у спостереженні за повторними виборами у п'яти одномандатних виборчих округах 15 грудня 2013 року.

Як повідомив на брифінгу у вівторок в Києві директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс, міністр закордонних справ Леонід Кожара відправив запрошення на ім'я директора БДІПЛ ОБСЄ Яна Ленарчича взяти участь у спостереженні за виборами.

"Такі запрошення було надіслано від імені голови Верховної Ради Володимира Рибака головам міжнародних парламентських організацій, зокрема Європарламенту, парламентських асамблей ОБСЄ, НАТО, Ради Європи, ГУАМ, ОЧЕС, Міжпарламентської асамблеї СНД", - зазначив Є.Перебийніс.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угода з Данією щодо спільного виробництва важлива з погляду безпеки - Зеленський

Макрон та Стармер проведуть нову зустріч "коаліції охочих"

Україні потрібна постійна оборонна та військова підтримка - заява парламентаріїв країн Європи

Зеленський мав аудієнцію у короля Данії

МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку із недружніми заявами угорської сторони

Путін знов заявив Трампу, що РФ не відступить від своїх цілей у війні з Україною

NAUDI підтримує ідею правового режиму "Defence City"

Зупинка поставок зброї зі США Україні свідчить про неузгодженість дій всередині американського політикуму – Климпуш-Цинцадзе

Зеленський і президент Єгипту доручать розпочати підготовку угоди про преференційну торгівлю

Україна на всіх робочих рівнях з'ясовує зі США деталі по постачанню оборонної підтримки - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА