Інтерфакс-Україна
15:45 05.11.2013

Президент Литви: Укладення угоди про асоціацію з країнами Східного партнерства надалі може сприяти отриманню членства в ЄС

1 хв читати
Президент Литви: Укладення угоди про асоціацію з країнами Східного партнерства надалі може сприяти отриманню членства в ЄС

Президент Литви Даля Грібаускайте впевнена, що угода про асоціацію з країнами Східного партнерства є необхідним кроком, який надалі може сприяти отриманню членства в Європейському Союзі.

"Угода про асоціацію - це крок на шляху глибшої інтеграції. В перспективі це може бути членством, але це все - глибока та всеосяжна зона вільної торгівлі, угода про асоціацію і відтак - переговори про членство - необхідні кроки", - сказала Д.Грібаускайте у вівторок у Вільнюсі журналістам напередодні саміту Східного партнерства, який відбудеться 28-29 листопада в Литві.

"Я не кажу, що ми підпишемо, але будемо готові підписати угоду про асоціацію з Україною, парафувати з Грузією і Молдовою", - додала вона.

Відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна" про підсумкову декларацію, яка має бути ухвалена за підсумками саміту, литовський президент повідомила, що документ іще перебуває на стадії переговорів.

"У декларації має бути враховано багато думок. Я хотіла би бачити (в декларації - ІФ) оцінку стану Східного партнерства і майбутнє співпраці з країнами СП", - позначила свою позицію президент Литви.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА