Інтерфакс-Україна
14:48 07.11.2013

Компартію України не залякати закликами до її заборони - Симоненко

1 хв читати
Компартію України не залякати закликами до її заборони - Симоненко

Лідер Комуністичної партії Петро Симоненко заявляє, що його політичну силу не лякають гучні заклики та пропоновані ініціативи про заборону цієї партії та її ідеології в Україні.

"Наразі нас намагаються залякати черговою спробою заборони нашої діяльності. Свого часу вже забороняли Компартію Радянського Союзу для того, щоб розвалити велику державу. Десять років і комуністи України були під забороною, але розкручуванням чергової кампанії про можливу заборону Компартії нас не залякати", - сказав він на мітингу на Європейській площі в Києві в четвер.

П.Симоненко наголосив, що КПУ зробить усе для того, щоб в Україні запанувало право народу на гідне життя, було забезпечено соціальну справедливість.

Як повідомлялося, напередодні 7 листопада ВО "Свобода" зареєструвало законопроект про заборону комуністичної ідеології.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Членство нардепа Кузнєцова у фракції "Слуга народу" буде призупинено на час розслідування - Арахамія

Директорка департаменту КМДА Смірнова заявила правоохоронцям про стеження за нею

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Порошенко закликав до створення коаліції національної єдності та відновлення демократичних реформ

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА