Інтерфакс-Україна
12:03 08.11.2013

Кожара: Угода про асоціацію Україна-ЄС відкриває нові можливості для розвитку торговельно-економічних відносин з Болгарією

1 хв читати
Кожара: Угода про асоціацію Україна-ЄС відкриває нові можливості для розвитку торговельно-економічних відносин з Болгарією

Міністр закордонних справ України Леонід Кожара вважає, що підписання угоди про асоціацію між Україною і ЄС відкриє нові можливості для розвитку двосторонніх торговельно-економічних відносин з Болгарією та іншими сусідами України - членами Євросоюзу.

"Угода про асоціацію і зону вільної торгівлі з Європейським Союзом відкриває додаткові можливості для України та Болгарії в розвитку двосторонніх відносин у торговельно-економічній сфері", - сказав він на спільній прес-конференції з міністром закордонних справ Болгарії Крістіаном Вігеніним у п'ятницю в Києві.

Л.Кожара зазначив, що в разі підписання угоди з ЄС буде знято всі бар'єри в торгівлі і тарифного, і нетарифного характеру. "Наші найближчі друзі - такі як Болгарія - матимуть більшу вигоду від зони вільної торгівлі України з Європейським Союзом, ніж інші країни ЄС, адже продукція болгарських виробників добре відома українським споживачам, їм не треба буде докладати великих зусиль для реклами та просування своїх товарів", - вважає глава МЗС України.

Л.Кожара подякував своєму болгарського колезі за щиру підтримку України в процесі підготовки до підписання угоди про асоціацію з ЄС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА