Інтерфакс-Україна
15:37 11.11.2013

Власенко повідомив, що його заарештували, - Яценюк

1 хв читати
Власенко повідомив, що його заарештували, - Яценюк

Лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявляє, що в понеділок було заарештовано захисника екс-прем'єра Юлії Тимошенко, колишнього народного депутата Сергія Власенка.

"Тільки що надійшла sms із прокуратури від Сергія Власенка, що його заарештували", - повідомив А.Яценюк під час позачергового засідання парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

"Що стосується інформації щодо Сергія Власенка. Якщо це відповідає дійсності, то це - зрив саміту у Вільнюсі. Це основне завдання, яке нині стоїть", - сказав політик.

Агентство "Інтерфакс-Україна" намагається з'ясувати позицію Генпрокуратури з цього питання. Як відомо, санкцію на арешт може дати лише суд.

ОСТАННЄ

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

Зеленський провів спільну зустріч із премʼєром Нідерландів, президенткою Молдови та Генсеком Ради Європи

Поки що нічого не вказує на готовність Путіна зробити крок до миру, важливо продовжувати військову підтримку України - прем'єр Нідерландів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА