16:44 19.11.2013

Робгрупа з підготовки законопроекту, що може надати можливість Тимошенко лікуватися за кордоном, перервала засідання до середи

1 хв читати

Робоча група Верховної Ради з підготовки законопроекту про лікування засуджених за кордоном продовжить своє засідання в середу.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", у вівторок члени робочої групи зібралися на засідання і розпочали обговорення пропозицій щодо формування законопроекту про лікування ув'язнених за кордоном.

Зокрема, члени робочої групи підтримали пропозицію про те, щоб рішення суду про можливість виїзду українських ув'язнених на лікування за кордон ухвалювалося на підставі висновку Державної пенітенціарної служби, українського медичного закладу, а також зарубіжної медустанови, в якій така особа планує проходити лікування.

Крім того, погодилися і з пропозицією, щоб термін лікування становив до одного року з можливістю пролонгації ще на рік.

Однак депутати не змогли остаточно сформувати текст законопроекту та ухвалили рішення продовжити засідання робочої групи в середу о 14.00.

Як відомо, до саміту Східного партнерства у Вільнюсі (28-29 листопада), де може бути підписано Угоду про асоціацію Україна-ЄС, Верховна Рада має ухвалити три закони: про вирішення питання екс-прем'єра Юлії Тимошенко, про прокуратуру (ухвалений у першому читанні), про зміни до виборчого законодавства (ухвалений у першому читанні).

За рішенням "питання Тимошенко" - напрацювання узгодженого законопроекту щодо лікування засуджених за кордоном - у Верховній Раді створена спеціальна робоча група. Узгодженого законопроекту в порядку денному засідання парламенту на поточний тиждень наразі немає.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Заморожені російські активи повинні бути повністю конфісковані і передані Україні - Арсеній Яценюк під час онлайн-дискусії КБФ

Президенти Бразилії та ПАР не поїдуть на Саміт миру у Швейцарії - ЗМІ

Фракція партії "УДАР Віталія Кличка" висловила солідарність із народом Грузії та підтримку його боротьби за свободу і демократію

Зеленський пропонує Раді денонсувати угоду між Україною та Білоруссю про взаємне спрощення зміни громадянства

Сейм Польщі вніс зміни до закону про допомогу громадянам України

Дебати Байдена і Трампа заплановано на 27 червня і 10 вересня

Порошенко привіз військовим на Харківщину FPV-дрони і техніку

Міністр оборони Естонії: Ідея відправлення військ в Україну нікуди не поділася, проте конкретної дискусії щодо цього не було

Президент США підписав закон про заборону імпорту урану з Росії, повідомляє Білий дім

Зеленський - Блінкену: Потрібно доставити військову допомогу в Україну якнайшвидше, насамперед ППО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА