Інтерфакс-Україна
15:00 20.11.2013

Кокс і Квасневський прийшли на засідання робочої групи з підготовки законопроекту, що дає змогу Тимошенко лікуватися за кордоном

1 хв читати
Кокс і Квасневський прийшли на засідання робочої групи з підготовки законопроекту, що дає змогу Тимошенко лікуватися за кордоном

Спостерігачі від Європейського парламенту екс-президент ЄП Пет Кокс та екс-президент Польщі Александр Квасневський прибули на засідання робочої групи Верховної Ради з підготовки законопроекту про лікування засуджених за кордоном.

Як відомо, до саміту Східного партнерства у Вільнюсі (28-29 листопада), де може бути підписано угоду про асоціацію Україна-ЄС, Верховна Рада має ухвалити три закони: про вирішення питання екс-прем'єра Юлії Тимошенко, про прокуратуру (ухвалений у першому читанні), про зміни до виборчого законодавства (ухвалений у першому читанні).

Для вирішення "питання Тимошенко" - напрацювання погодженого законопроекту про лікування засуджених за кордоном - у Верховній Раді створено спеціальну робочу групу. Погодженого законопроекту на порядку денному засідання парламенту на поточний тиждень поки що немає.

П.Кокс та А.Квасневський прибули до Києва 19 листопада в другій половині дня. Як очікується, вони пробудуть в Україні до п'ятниці, 22 листопада.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угода з Данією щодо спільного виробництва важлива з погляду безпеки - Зеленський

Макрон та Стармер проведуть нову зустріч "коаліції охочих"

Орбан звинуватив Україну у підготовці до впливу на вибори 2026 року та діяльність її спецслужб в країні

Україні потрібна постійна оборонна та військова підтримка - заява парламентаріїв країн Європи

Зеленський мав аудієнцію у короля Данії

МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку із недружніми заявами угорської сторони

Путін знов заявив Трампу, що РФ не відступить від своїх цілей у війні з Україною

NAUDI підтримує ідею правового режиму "Defence City"

Зупинка поставок зброї зі США Україні свідчить про неузгодженість дій всередині американського політикуму – Климпуш-Цинцадзе

Зеленський і президент Єгипту доручать розпочати підготовку угоди про преференційну торгівлю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА