Інтерфакс-Україна
09:16 21.11.2013

Україна після підписання Угоди з ЄС стане частиною ринку, створеного в результаті трансатлантичного договору про вільну торгівлю між США та ЄС - посол

2 хв читати
Україна після підписання Угоди з ЄС стане частиною ринку, створеного в результаті трансатлантичного договору про вільну торгівлю між США та ЄС - посол

Україна у разі підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом стане частиною ринку, який буде створено у результаті трансатлантичного договору про вільну торгівлю між США і ЄС, заявив журналістам посол США в Україні Джеффрі Пайєтт після відвідування компанії "Інтерпайп Сталь" у Дніпропетровську в середу

"("Інтерпайп Сталь"- ІФ) - це приклад компанії, яка може повністю скористатися можливостями, що відкриваються за умови підписання Угоди про асоціацію з ЄС і договору про відповідну всеосяжної та глибокої зони вільної торгівлі з Європою, щоб просувати свою продукцію на більш широкі ринки в Європі. Дуже важливо те, що одночасно з переговорами про підписання Угоди про асоціацію з ЄС США наразі тривають переговори щодо трансатлантичного договору про вільну торгівлі з ЄС", - зазначив дипломат.

Дж. Пайєтт висловив сподівання, що в результаті підписання Угоди про асоціацію з ЄС "Україна буде частиною цього колосального ринку".

"І якщо угоду буде підписано, всі 28 членів ЄС і США докладуть зусиль до того, щоб перехідний період до відповідних світовим стандартам був успішним", - додав Дж. Пайєтт.

"Інтерпайп" - гарний приклад того, як Україна на рівні світових стандартів може справлятися з виробництвом відповідної сталевої продукції і одночасно бути нешкідливою для навколишнього середовища", - зазначив посол.

"Інтерпайп" - міжнародна вертикально-інтегрована трубно-колісна компанія, яка входить у десятку найбільших у світі виробників безшовних труб і є третім за величиною виробником суцільнокатаних залізничних коліс у світі. Її продукцію постачають більш ніж до 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на головних ринках СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи. У 2012 році на підприємствах компанії вироблено понад 1,2 млн тонн трубної і колісної продукції.

У структурі компанії - п'ять промислових активів: "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (НТЗ)", "Інтерпайп Новомосковський трубний завод (НМТЗ)", "Інтерпайп Ніко-Тьюб", "Дніпропетровський Втормет" та електросталеплавильний комплекс "Дніпросталь" під брендом "Інтерпайп Сталь".

Кінцевим власником Interpipe Limited є український бізнесмен Віктор Пінчук і члени його сім'ї.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко заявив про наростання тоталітарних тенденцій в Україні

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

ТЕКСТ: Заява лідерів Великої Британії, Франції та України за підсумками зустрічі коаліції охочих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА