Інтерфакс-Україна
17:39 21.11.2013

Україна не отримала сигналу від ЄС про компенсацію втрат у торгівлі з Росією - Бойко

1 хв читати

Україна не отримала сигналу від Євросоюзу про шляхи компенсації втрат, яких країна зазнає через скорочення товарообігу з країнами СНД, зокрема з Росією, заявив віце-прем'єр Юрій Бойко на брифінгу в Києві в четвер.

"Ми не отримали чіткого сигналу від наших європартнерів про те, що ці втрати, яких ми зазнали за останні чотири місяці, буде компенсовано. Країна собі цього дозволити не може, тому з'явилася ця постанова", - сказав він.

Ю.Бойко додав, що Україна очікувала отримати від Євросоюзу не грошову компенсацію, а відкриття ринків для українських товарів.

За його словами, подальшу роботу над асоціацією з ЄС може бути відновлено після поліпшення економічної ситуації.

Раніше віце-прем'єр оцінив втрати України від скорочення товарообігу з Росією з серпня цього року в 30-40 млрд грн.

ОСТАННЄ

Порошенко обговорив з головою МЗС Польщі євроінтеграцію України та мирний процес

Глави МЗС Польщі та США обговорили стан переговорів щодо миру в Україні

Глава МЗС Великої Британії: працюємо із США, Україною та європейськими союзниками для забезпечення справедливого і міцного миру

Визнання США Криму російським та відмова Україні в можливості вступу до НАТО приведуть до нової війни – нардеп Соболєв

Порошенка утримували на кордоні попри рішення суду, через що він пропустив перший день Міжпарламентської ради Україна–НАТО - адвокат

Єврокомісія щодо можливої відмови України від територій: Крим – це Україна

Україна готова обговорювати мирну угоду з Росією, але тільки після реального припинення вогню – ЗМІ

"Євросолідарність" вважає суд над заступником Кличка Прокопівим спробою залякати опозицію

Рубіо анонсував масштабну реорганізацію Держдепу США

Климпуш-Цинцадзе про умови для припинення вогню: якщо це правда, то США не налаштовані на пошук досягнення тривалого миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА