Інтерфакс-Україна
13:13 22.11.2013

Робгрупа з підготовки законопроекту про лікування ув'язнених за кордоном продовжить свою роботу - керівник

2 хв читати

Робоча група з підготовки законопроектів про лікування ув'язнених за кордоном у Верховній Раді України продовжить свою роботу, заявляє керівник групи, депутат фракції Партії регіонів Геннадій Васильєв.

"На моє прохання на 11:30 сповістили всіх про те, що збирається робоча група. Ми прийшли, виявилось, що були чотири людини, більше нікого не було. Почекали десять хвилин, більше ніхто не підійшов, тому всі розійшлися", - розповів Г.Васильєв про те, чому засідання у п'ятницю не відбулося .

"Я думаю, що робоча група працюватиме, лише потрібно, щоб ми більш організовано підходили до цієї роботи", - наголосив парламентар, додавши, що, окрім тих депутатів від провладної більшості, які прийшли на засідання робочої групи, було і кілька депутатів, які представляли опозиційні фракції, однак їх все одно не вистачало для кворуму на засіданні для ухвалення рішень.

"Робоча група має працювати, тому що розпорядження (про її створення - ІФ) не скасоване, рішення комітету про створення робочої групи не скасовано, тому потрібно працювати над законопроектом", - наголосив Г. Васильєв.

Коментуючи на прохання журналістів інформацію про те, що опозиційні депутати мають намір зареєструвати ще один законопроект про лікування ув'язнених за кордоном з урахуванням усіх пропозицій, що були висловлені і підтримані під час засідань робочої групи, керівник групи наголосив, що такий документ необхідно вносити консенсусом, тому що ні в опозиції, ні у провладної більшості може не вистачити голосів для його ухвалення.

"Ми вже про це говорили. Якщо опозиція чи провладні депутати будуть вносити свої пропозиції, свій законопроект, він не пройде в залі. Ми домовилися з першого дня роботи робочої групи про те, що потрібно подати на розгляд Верховної Ради лише узгоджений законопроект. Я неодноразово вже про це говорив: не вистачить голосів ні у Партії регіонів, ні в опозиції для того, щоб цей законопроект пройшов", - наголосив він.

Депутат нагадав про заяву фракції комуністів щодо того, що вона не має наміру голосувати за ухвалення такого закону. "Тому нам треба досягати лише консенсусу", - сказав Г. Васильєв.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На зустрічі з президентом піднімалося питання виборів, їх проведення неможливе - нардеп

Моді заявив, що підтримує мирні ініціативи США щодо України

Зеленський сподівається, що Трамп і Стармер обговорять гарантії безпеки США для України

Трамп: Зеленському доведеться укласти угоду

Увечері Зеленський зустрінеться з фракцією "Слуга народу", у самій фракції натякають на вибори - відлік пішов на тижні

Співголова "Євросолідарності" в Раді наполягає на прийнятті закону, який дозволить нардепам бути військовими

Порошенко в Раді закликав депутатів не ігнорувати вимоги Резолюції Європарламенту по Україні

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА