Інтерфакс-Україна
18:11 26.11.2013

Львівська облрада закликає Януковича підписати Угоду про асоціацію Україна - ЄС

1 хв читати
Львівська облрада закликає Януковича підписати Угоду про асоціацію Україна - ЄС

Львівська обласна рада затвердила відозву до президента України Віктору Януковичу, в якій вимагає підписати Угоду про асоціацію з Євросоюзом.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", текст вимоги було затверджено на виїзному засіданні Львівської облради на львівському Євромайдані біля пам'ятника Тарасу Шевченку.

Перед цим депутати пройшлися з представниками політичних партій та громадськості від будівлі облради до пам'ятника Т.Шевченку.

Представник Львівської облради оголосив про проведення виїзної сесії, на якій, за його словами, зареєструвалися 70 депутатів із 116. На порядку денному було лише одне питання - проект рішення щодо суспільно-політичної ситуації в країні та євроінтеграції.

Крім вимог до президента про підписання Угоди про асоціацію, у рішенні також були пункти про відставку Кабінет Міністрів України під керівництвом Миколи Азарова і пункт звернення до ЄС з проханням підписати Угоду про асоціацію з Україною на саміті у Вільнюсі.

Ці пункти рішення Євромайдан Львова зустрів бурхливими оваціями.

Наразі площа перед пам'ятником Т.Шевченку заповнена вщент, люди стоять біля підніжжя пам'ятника, а також на територіях по обидва боки проспекту Свободи.

Водночас рух проспектом не перекрито.

Після того, як депутати завершили своє засідання, на сцені виступають артисти, триває концерт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА