Інтерфакс-Україна
07:52 27.11.2013

Янукович планує брати участь у саміті "Східного партнерства"

1 хв читати
Янукович планує брати участь у саміті "Східного партнерства"

Президент України Віктор Янукович візьме участь у саміті Східного партнерства у Вільнюсі 28-29 листопада.

"На сьогодні поки що не змінюються плани. Я неодноразово говорив, що планую їхати до Вільнюса" - повідомив глава держави в інтерв'ю журналістам українських телеканалів у вівторок.

За словами президента, на шляху євроінтеграції для України головним є захист національних інтересів.

"Питання підписання або непідписання будь-якої угоди повинно бути обґрунтовано", - наголосив В.Янукович.

Як повідомлялося, Угоду про асоціацію Україна-ЄС планувалося підписати на саміті Східного партнерства у Вільнюсі 28-29 листопада. Однак 21 листопада уряд України вирішив зупинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію.

26 листопада прем'єр-міністр України Микола Азаров повідомив, В.Янукович на саміті має намір порушити питання про проведення консультацій у форматі Україна-РФ-ЄС щодо підписання Києвом Угоди про асоціацію з ЄС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Центристи D66 перемагають на дострокових виборах у Нідерландах – ЗМІ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Порошенко під час передачі допомоги ЗСУ звинуватив ДССЗЗІ в тому, що залишила бригади "без очей"

Після підрахунку 99,7% голосів на виборах в Нідерландах дві партії мають майже однаковий результат – ЗМІ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА