Інтерфакс-Україна
16:43 28.11.2013

Європейські партнери не підуть на підписання якихось заяв про наміри замість угоди про асоціацію з Україною, переконаний Яценюк

2 хв читати
Європейські партнери не підуть на підписання якихось заяв про наміри замість угоди про асоціацію з Україною, переконаний Яценюк

Лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк вважає, що європейці не будуть підписувати з Україною якісь спільні заяви про наміри замість угоди про асоціацію.

"Я знаю про дискусію щодо підписання спільної декларації про наміри, але ідею спільної заяви не підтримують наші європейські партнери. Тому що не треба підміняти відмову від підписання угоди про асоціацію і фактичний "кидок" усього західного світу якимись спільними заявами", - сказав А.Яценюк у Вільнюсі в четвер, коментуючи журналістам інформацію, що з'явилася, про начебто пропозицію підписати документ, який дасть змогу зберегти обличчя і Україні, і Євросоюзу.

"Після того, як усій європейській спільноті Віктор Янукович плюнув в обличчя, я думаю, у них будуть зайняті руки, і вони витиратимуться", - сказав А.Яценюк.

Він також висловив переконання, що президент України спочатку не планував підписувати угоди про асоціацію з ЄС. "Я вважаю, що це був блеф - блеф від самого початку, коли Янукович взагалі почав говорити про євроінтеграцію. Він та євроінтеграція - речі несумісні", - сказав А.Яценюк.

Відповідаючи на запитання про переговори президентів України та Росії, лідер фракції "Батьківщина" висловив переконання, що після відмови В.Януковича підписати угоду про асоціацію з ЄС він став слабкіший, ніж "навіть був тиждень тому".

"Це означає, що Путін став сильніший. Це означає, що основна ідея Володимира Путіна - "дотиснути" Януковича на підписання Митного союзу стала реальнішою, ніж вона була тиждень тому", - сказав А.Яценюк.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Моді заявив, що підтримує мирні ініціативи США щодо України

Зеленський сподівається, що Трамп і Стармер обговорять гарантії безпеки США для України

Трамп: Зеленському доведеться укласти угоду

Увечері Зеленський зустрінеться з фракцією "Слуга народу", у самій фракції натякають на вибори - відлік пішов на тижні

Співголова "Євросолідарності" в Раді наполягає на прийнятті закону, який дозволить нардепам бути військовими

Порошенко в Раді закликав депутатів не ігнорувати вимоги Резолюції Європарламенту по Україні

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА