Інтерфакс-Україна
11:23 29.11.2013

Угода з ЄС стала розмінною монетою в переговорах Януковича з Москвою, переконаний Кличко

1 хв читати
Угода з ЄС стала розмінною монетою в переговорах Януковича з Москвою, переконаний Кличко

Лідер партії "УДАР" Віталій Кличко заявляє, що президент України Віктор Янукович використав угоду про асоціацію з ЄС як розмінну монету в переговорах з ЄС.

"Він обміняв її (угоду - ІФ) на преференції від Росії, проігнорувавши євроінтеграційні прагнення і стратегічні інтереси українського народу", - повідомляє прес-служба партії з посиланням на статтю В.Кличка для видання The Financial Times.

На думку лідера "УДАРу", офіційно оголошена пауза в процесі євроінтеграції продемонструвала справжнє обличчя режиму В.Януковича.

"Це група осіб, які керуються лише власними комерційними інтересами, котрі захопили владні кабінети і вважають, що політичне довголіття можна купити, продавши натомість національні інтереси України", - зазначає В.Кличко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК ухвалила постанову про створення АІКС "Всеукраїнський референдум" у системі "Вибори"

Нардеп Сірко про переговори у Флориді: Загальні слова без плану дій

"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА