Інтерфакс-Україна
12:15 29.11.2013

Президент Румунії не вважає Вільнюський саміт успішним

1 хв читати
Президент Румунії не вважає Вільнюський саміт успішним

Президент Румунії Троян Басеску не вважає саміт Східного партнерства у Вільнюсі успішним.

У п'ятницю у Вільнюсі перед відкриттям пленарного засідання саміту Східного партнерства президент Румунії сказав: "Не може бути успіхом парафування угоди про асоціацію з Молдовою і Грузією і непідписання угоди про асоціацію з Україною".

У зв'язку з цим глава румунської держави висловив упевненість, що ситуація з Україною є "кроком назад" для української держави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посол Боднар засудив неприпустиме використання гасла "Слава Україні!" депутатом Сейму Польщі

РФ ефективна в гібридній війні, а її спецслужби працюють інтенсивніше за радянські, вважає президент Чехії

Членство нардепа Кузнєцова у фракції "Слуга народу" буде призупинено на час розслідування - Арахамія

Директорка департаменту КМДА Смірнова заявила правоохоронцям про стеження за нею

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Порошенко закликав до створення коаліції національної єдності та відновлення демократичних реформ

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА