Інтерфакс-Україна
17:04 29.11.2013

Нардеп Каплін пропонує ВР створити ТСК з розслідування "зради національних інтересів народу України" Кабміном

1 хв читати

Народний депутат України Сергій Каплін (фракція "УДАР") зареєстрував у Верховній Раді проект постанови про утворення тимчасової слідчої комісії з розслідування фактів зради Кабінетом Міністрів національних інтересів народу України.

Як повідомляється на сайті парламенту в п'ятницю, проект постанови №2707 "Про утворення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з приводу розслідування фактів зради Кабінетом Міністрів України національних інтересів народу України у зв'язку з призупиненням євроінтеграційних процесів" зареєстровано в парламенті в п'ятницю.

Водночас текст самої постанови та пояснювальні документи до нього на сайті Верховної Ради відсутні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК зареєструвала Карабуту новим нардепом від "Слуги народу"

Порошенко вказує на ненадання обґрунтувань для санкцій протягом року попри відведені законом 15 днів

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА