Інтерфакс-Україна
16:48 30.11.2013

Івано-Франківська облрада скликає загальну надзвичайну сесію місцевих рад усіх рівнів

1 хв читати

Івано-Франківська обласна рада вирішила скликати в неділю, 1 грудня, позачергову надзвичайну загальну сесію місцевих рад усіх рівнів області на площі біля адміністративної будівлі облради в Івано-Франківську на вул. Грушевського, 21.

Рішення про це прийняла президія Івано-Франківської облради в суботу, повідомляє на своїй сторінці в мережі Facebook голова фракції "Батьківщина" в облраді Юрій Романюк.

Згідно з інформацією, президія запрошує на сесію депутатів районних і міських рад, а також керівників усіх силових структур області.

Депутати, написав Ю.Романюк, вимагають від правоохоронців пояснення ситуації щодо озброєного блокування спецзасобами всіх виїздів з області, постійних нічних провокацій "тітушків" проти учасників мирної студентської акції в Івано-Франківську, а також спланованого побиття "тітушками" одного з лідерів Євромайдану Максима Кицюка.

Також президія, за даними Ю.Романюка, ініціює проведення виїзної сесії обласних рад Галичини в Києві біля стін Верховної Ради. Час і дата узгоджуються з лідерами опозиції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заступниця голови фракції "Голос": РФ намагатиметься тягнути час

Голова комітету Ради з інтеграції України до ЄС: Після закінчення ультиматуму Трампа серйозного тиску на РФ не буде

Голова комітету Ради з питань зовнішньої політики: Поки немає ознак того, що Путін відмовився від своїх ультиматумів

КМІС: 76% українців категорично відкидають план РФ для встановлення миру, 54% - готові прийняти спільний план Європи і України

США можуть прийняти рішення щодо антиросійських санкцій вже сьогодні – Рубіо

Парламент Гагаузії: Євгенія Гуцул залишається легітимним башканом автономії

Зеленський сподівається на конструктивний діалог з новим президентом Польщі

В "Євросолідарності" назвали призначення керівника БЕБ перемогою закону

Верещук: Ми не зовсім приймаємо, що ця війна надовго

Росія може розглянути припинення авіаударів по Україні в обмін на зняття вторинних санкцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА