Інтерфакс-Україна
09:17 02.12.2013

Львівська область оголошує мобілізацію для підтримки Євромайдану в Києві

1 хв читати

Львівська область оголошує максимальну мобілізацію для підтримки Євромайадану в Києві, заявив на засіданні Координаційної ради голова Львівської облради Петро Колодій.

"Оголошуємо максимальну мобілізацію людей для виїзду в Київ. До списків охочих не вноситимемо жінок, дітей і громадян, яким не виповнилося 20 років", - цитує прес-служба Львівської обласної ради П.Колодія.

За його словами, відтепер студентська координаційна рада львівського Євромайдану вливається до структури Координаційної ради при обласній раді. Також голова облради наголосив, що львівська координаційна рада буде напряму підпорядковуватися Національному комітетові опору, організованому опозиційними партіями.

Наразі біля обласної ради формується колона автобусів для поїздки в Київ. Як повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" керівник організаційного відділу Координаційної ради Андрій Корнат, сьогодні у списки охочих поїхати в Київ на Євромайдан записалися понад 800 осіб, а в суботу до столиці України виїхала майже тисяча жителів області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: ЄС близькі до 18-го пакету санкцій, але поки є непорозуміння з офіційним Будапештом

Апеляційний суд підтвердив незаконність відмови Порошенку виїжджати за кордон – адвокат

Сибіга: ми дуже розраховуємо, що 18-й пакет санкцій ЄС буде прийнято найближчим часом

Федоров, Стефанішина, Галущенко, Гринчук, Сибіга, Бідний, Сметанін, Умєров можуть зберегти посади у разі переформатування уряду, допускає Железняк

Сенатор Грем каже, що Трамп підтримав його законопроєкт про 500% санкції до країн, які купують продукцію в РФ

Дуда сподівається, що співпраця між Україною та Польщею збережеться на десятиліття

Американський сенат не ухвалив резолюцію, яка заборонила б Трампу атакувати Іран без схвалення конгресу - ЗМІ

Трамп відмовляється від скасування санкцій щодо Ірану

Трамп вважає, що Іран поки не зможе відновити ядерну програму

Трамп сподівається на успіхи щодо припинення війни РФ проти України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА