Інтерфакс-Україна
13:00 03.12.2013

ВР розпочала розгляд питання про відповідальність Кабміну

1 хв читати
ВР розпочала розгляд питання про відповідальність Кабміну

Верховна Рада України розпочала розгляд проекту постанови про відповідальність Кабінету Міністрів.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", наразі з доповіддю виступає один з авторів документа голова фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк.

Голова Верховної Ради України Володимир Рибак зазначив, що присутньому в залі прем'єр-міністрові Миколі Азарову також буде надано час для виступу - 5 хвилин.

У проекті постанови зазначається, що парламент висловлює недовіру Кабміну "у зв'язку зі зрадою урядом національних інтересів держави, яка проявилася в порушенні статті 8 закону України "Про засади внутрішньої та зовнішньої політики" й ухваленні розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2013 року №905 "Питання укладання угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їх державами - членами, з іншої сторони".

Згідно з Конституцією України ухвалення Верховною Радою резолюції недовіри Кабінету Міністрів передбачає його відставку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ЄС тимчасово заборонила передачу іммобілізованих активів ЦБР

МЗС Туреччини: Наголошуємо на важливості припинення атак, спрямованих проти портової інфраструктури сторін

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА