ВР не змогла відправити уряд України у відставку

Верховна Рада України не змогла ухвалити у вівторок постанову про недовіру уряду Миколи Азарова.
За запропонований опозицією проект постанови проголосували 186 депутатів.
Згідно з Конституцією України ухвалення Верховною Радою (щонайменше 226 голосів) резолюції недовіри Кабінету Міністрів передбачає його відставку.
Як повідомлялося раніше, лідери опозиційних фракцій Арсеній Яценюк ("Батьківщина"), Віталій Кличко ("УДАР") і Олег Тягнибок ("Свобода") зареєстрували проект постанови про відповідальність Кабміну в парламенті, запропонувавши Верховній Раде висловити недовіру Кабінету Міністрів "за зраду українського народу".
У проекті постанови зазначається, що парламент висловлює недовіру Кабміну "у зв'язку зі зрадою урядом національних інтересів держави, яка проявилася в порушенні статті 8 закону України "Про засади внутрішньої та зовнішньої політики" й ухваленні розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2013 року №905 "Питання укладання угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їх державами - членами, з іншої сторони".