Інтерфакс-Україна
13:44 03.12.2013

Опозиція готова була голосувати за проект КПУ про відставку Кабміну

1 хв читати

Лідер парламентської фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявляє, що опозиція готова голосувати за проект про оголошення недовіри уряду, який розробила Компартія України.

"Ми готові проголосувати за проект КПУ", - заявив він у вівторок до голосування за проектом опозиції.

Водночас спікер парламенту поставив на голосування проект постанови про недовіру уряду, запропонований опозиційними фракціями.

"Що стосується цієї постанови (запропонованої КПУ - ІФ) - її треба зареєструвати, підписуйтеся, і розглядатимемо", - сказав В.Рибак, звертаючись до парламентарів.

Раніше лідер фракції комуністів Петро Симоненко в парламенті заявив, що Компартія не голосуватиме за проект опозиції.

"КПУ вважає, що уряд Азарова однозначно заслуговує на відставку... але опозиція зробила все, щоб КПУ не голосувала за цю постанову", - сказав лідер КПУ.

Конституція не передбачає можливості вносити питання про вотум недовіри Кабміну двічі на одній сесії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА