Інтерфакс-Україна
13:09 05.12.2013

Азаров: Блокування Кабміну і ВР перешкоджає реалізації євроінтеграційних прагнень України

1 хв читати
Азаров: Блокування Кабміну і ВР перешкоджає реалізації євроінтеграційних прагнень України

Блокування роботи уряду і парламенту перешкоджає розробці та ухваленню проектів, що були узгоджені з Євросоюзом у рамках продовження роботи з укладення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Блокування роботи уряду і парламенту вже фактично перешкоджає розробці та ухваленню законодавства, що ми визначили в нашому плані дій, узгодженому з ЄС. Це реально перешкоджає євроінтеграції України", - сказав М.Азаров під час зустрічі з міністрами закордонних справ Польщі Радославом Сікорським і Швеції Карлом Більдом у рамках 20-го засідання Ради Міністрів ОБСЄ, повідомляє департамент інформації та комунікацій із громадськістю Секретаріату Кабміну в четвер.

Також прем'єр зазначив, що проведення тристоронніх консультацій у форматі Україна - Росія-Євросоюз сприятиме якнайшвидшому підписанню Угоди про асоціацію.

М.Азаров знову наголосив, що блокування роботи і силове захоплення адміністративних будівель перешкоджає вирішенню поточних проблем життєдіяльності 47-мільйонної країни і може призвести до проблем із реалізацією соціальних виплат.

Прем'єр-міністр наголосив, що всі протиріччя необхідно вирішити виключно шляхом переговорів.

"Я категорично проти застосування сили. Я готовий проявляти максимальну витримку Але кожен день у цій надзвичайно складній ситуації ми маємо знаходити рішення, і безвідповідальні політикани не повинні нам заважати у цьому", - заявив голова уряду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

Україна та Єврокомісія розпочали скринінг за останнім переговорним Кластером

Захід має вимагати від Росії припинення вогню - Порошенко на безпековій конференції у Кембриджі

Рада викликала на засідання голову Фінмоніторингу Проніна

Порошенко закликав заборонити Telegram після вбивства Парубія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА