Інтерфакс-Україна
16:15 06.12.2013

Тимошенко припинила голодовку

1 хв читати
Тимошенко припинила голодовку

Екс-прем'єр України Юлія Тимошенко припиняє голодовку на прохання Майдану, повідомила дочка екс-прем'єра Євгенія Тимошенко.

"На прохання Майдану вона припиняє голодувати. Від Майдану мені передали петицію, щоб вона припинила голодовку, це були підписи сотень і сотень людей. Вони просили, щоб вона зберегла своє життя, своє здоров'я і могла бути з ними та підтримувати їх, тому що вона потрібна їм. Коли я це передала їй сьогодні, вона сказала, що на прохання людей припиняє голодувати, тому що її голодовка була на знак їх підтримки", - сказала Є.Тимошенко журналістам у п'ятницю біля ЦКЛ №5 після зустрічі з матір'ю.

Є.Тимошенко додала також, що нині стан її мами можна назвати критичним.

"Стан здоров'я мами, можна сказати, критичний зараз, вона дуже слабка, велику частину часу лежить, і ми пов'язуємо це з тим, що вона вже втретє голодує за такий короткий термін... Я дуже їй вдячна за те, що вона припинила голодувати, тому що як сім'я ми дуже хвилювалися за неї ", - сказала Є.Тимошенко.

Захисник екс-прем'єра Сергій Власенко на запитання, чи планують захист і близькі Ю.Тимошенко запросити німецьких лікарів із клініки "Шаріте" найближчим часом, відповів: "Це питання обговорюється. Ми наразі погоджуємо графіки".

ОСТАННЄ

Україна заздалегідь попередила адміністрацію Трампа про спецоперацію СБУ на аеродроми РФ - ЗМІ

Кличко у Франкфурті отримав премію за права людини імені Франца Верфеля

Зеленський та Ердоган обговорили першу та наступну зустрічі делегацій в Стамбулі

Дипломатична академія України ім.Геннадія Удовенка відзначила 30-річчя

Переговори 2 червня мають привести до безумовного припинення вогню або посилення підтримки України

Україна готова до діалогу з Росією, але вимагає чітких і зважених пропозицій – Єрмак

Поки РФ вважатиме, що має право обговорювати членство України в НАТО, доти атакуватиме Україну - голова комітету Ради

НАТО не прийматиме офіційних рішень щодо нерозширення Альянсу, вважає нардеп Чернєв

Раді пропонують удосконалити процес оскарження відкликання депутатів місцевих рад

Кличко заявив про політичний тиск на роботу Київради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА