Інтерфакс-Україна
11:22 07.12.2013

Питання про можливість приєднання України до Митного союзу на зустрічі Путіна та Януковича не обговорювалося - Пєсков

1 хв читати
Питання про можливість приєднання України до Митного союзу на зустрічі Путіна та Януковича не обговорювалося - Пєсков

Президенти Росії та України Володимир Путін і Віктор Янукович на зустрічі минулої п'ятниці в Сочі обговорили порядок денний двосторонньої міждержавної комісії, засідання якої відбудеться 17 грудня в Москві, питання про можливе приєднання України до Митного союзу не обговорювалося, повідомив "Інтерфаксу" прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

За словами Д.Пєскова, під час зустрічі значну увагу було приділено темі співпраці в енергетичній сфері, під час обговорення якої сторони зблизили свої позиції". "Однак остаточної домовленості досягнуто не було", - наголосив прес-секретар президента.

Він повідомив, що в контексті майбутнього засідання міждержавної комісії Росія-Україна президенти двох країн обмінялися думками щодо можливого продовження і розвитку кооперації в промисловості та високотехнологічних галузях, зокрема, в авіа- та суднобудуванні, ракетобудуванні та космічній сфері".

"В.Путін і В.Янукович також розглянули поточний стан та перспективи двостороннього співробітництва у фінансово-кредитній сфері", - сказав прес-секретар президента.

Він зазначив, що "за всіма цими темами переговори найближчим часом продовжаться на експертному рівні".

"Питання про можливість приєднання України до Митного союзу на зустрічі в Сочі не обговорювалося", - заявив "Інтерфаксу" Д.Пєсков.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

Питання використання заморожених актививів РФ має бути вирішено до Святвечора – прем’єр-міністерка Данії

Україна та партнери не шукають способу, як зупинити війну без США – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА