Інтерфакс-Україна
14:52 08.12.2013

Янукович побоявся підписувати договір про вступ до МС завдяки майдану - Яценюк

1 хв читати

Лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк впевнений, що проведення акцій протесту на Майдані незалежності в Києві стало на заваді президенту України Віктору Януковичу підписати договір про вступ до Митного союзу.

"Цей Майдан, який не стоїть, а рухає Україну в майбутнє... не дав Віктору Януковичу позавчора продати Україну. Договір про вступ до Митного союзу вже був готовий", - заявив А.Яценюк під час народного віча в неділю в Києві.

Він висловив переконання, що одне з досягнень Майдану - це те, що "Віктор Янукович побоявся підписувати договір".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко закликає до нової хвилі парламентської дипломатії з Конгресом США

Умєров: КНДР залучила до війни проти України близько 11 тис. військових з елітного контингенту, розглядає можливість передати додатковий контингент

Умєров: Після завершення обговорень з РФ гуманітарних питань Україна планує перейти до теми зустрічі лідерів

КМІС: Половина українців відзначає рух України до розвитку демократії, 41% - до авторитаризму

ЄС буде продовжувати надавати Україні довгострокову фінпідтримку – висновки Європейської ради

Білий дім не має наміру найближчим часом ухвалювати рішення про наступного главу ФРС - ЗМІ

Європейска рада не змогла ухвалити 18-ий пакет санкцій для РФ, робота буде продовжена – висновки саміту

Саміт ЄС закликав до припинення вогню в Газі та звільнення всіх заручників

Фіцо: Словаччина буде просити Європейську раду відкласти голосування щодо санкцій проти Росії

ЄС відкриє перший кластер про переговори з Молдовою про вступ 4 липня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА