Інтерфакс-Україна
14:07 09.12.2013

На Майдані перебувають представники посольств країн ЄС

1 хв читати
На Майдані перебувають представники посольств країн ЄС

Представники посольств країн Європейського Союзу перебувають на Євромайдані в Києві, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у низці диппредставництв.

Зокрема, у представництві Євросоюзу агентству розповіли, що зараз на майдані Незалежності перебувають кілька їхніх співробітників, які стежать за обстановкою.

У посольстві Великобританії також додали, що за їхньою інформацією кілька дипломатів з посольств країн ЄС перебувають на Євромайдані.

У свою чергу, британський посол в Україні Саймон Сміт у понеділок вже побував на центральній площі столиці і в своєму твіттері написав : "Влада України має слухати голос розуму: застосування насильства проти мирного протесту не відповідь, а крок у гнітюче майбутнє".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА