Інтерфакс-Україна
14:37 09.12.2013

Фюле дав зрозуміти, що конкретики щодо діалогу Києва та Брюсселя про угоду про асоціацію з ЄС іще немає

1 хв читати
Фюле дав зрозуміти, що конкретики щодо діалогу Києва та Брюсселя про угоду про асоціацію з ЄС іще немає

Європейський комісар з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле дає зрозуміти, що конкретики стосовно проведення діалогу між Києвом і Брюсселем щодо угоди про асоціацію ще немає.

У понеділок у Брюсселі на прес-конференції європейський комісар не зміг відповісти на запитання про майбутній діалог: "Я готовий продовжувати дискусію з українською делегацією у Брюсселі або Києві. Зобов'язання залишаються в силі. Робота триває, і чи будуть ці консультації в Києві або Брюсселі, це визначатиметься тим, яким буде найефективніший вклад цієї роботи в те, щоб зблизити нас для відновлення процесу підписання угоди про асоціацію".

Як раніше повідомлялося, президент України Віктор Янукович попросив, а президент Європейської Комісії Жозе Мануель Баррозу погодився прийняти українську делегацію для проведення діалогу про окремі аспекти майбутньої імплементації угоди про асоціацію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА