Інтерфакс-Україна
14:55 10.12.2013

Опозицію ніхто не запрошував на круглий стіл, ініційований Кравчуком, - лідер партії "Свобода"

1 хв читати
Опозицію ніхто не запрошував на круглий стіл, ініційований Кравчуком, - лідер партії "Свобода"

Опозиція не отримувала ніяких запрошень на круглий стіл, ініційований першим президентом України Леонідом Кравчуком.

"Ніяких запрошень, жодного сигналу ми не отримували", - сказав О.Тягнибок на брифінгу у вівторок у Києві.

"Це наперед зрежисована комедія", - переконаний О.Тягнибок.

У свою чергу лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк зазначив, що переговори щодо вирішення політичної кризи в Україні мають обов'язково передбачати участь наших європейських партнерів, до переговорів має бути залучено громадянське суспільство, моральні авторитети України, інтелектуальну та культурну еліти країни.

"Будь-які кишенькові круглі столи, які планує проводити Віктор Янукович, неприйнятні, оскільки в Україні широка політична та економічна криза", - заявив А.Яценюк.

За ініціативою першого президента України Л.Кравчука в Національному палаці мистецтв "Україна" о 14.00 розпочалося засідання загальнонаціонального круглого столу з обговорення пропозицій громадськості щодо відновлення політичної стабільності в Україні, громадського миру та спокою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА