Інтерфакс-Україна
15:53 10.12.2013

Україна має намір визначитися з умовами підписання асоціації з ЄС до саміту у березні - Янукович

1 хв читати
Україна має намір визначитися з умовами підписання асоціації з ЄС до саміту у березні - Янукович

Україна прискорить роботу з вироблення умов, на яких вона готова підписати угоду про асоціацію з ЄС, та розраховує її завершити до наступного саміту з ЄС, запланованого на березень 2014 року, заявив президент України Віктор Янукович.

"Ми поставили завдання уряду прискорити цю роботу. Як тільки ми знайдемо розуміння і буде досягнуто такого компромісу, підпис стоятиме", - сказав він під час засідання круглого столу з трьома попередніми президентами України в Києві у вівторок.

В.Янукович повідомив, що вже в середу делегація уряду на чолі з першим віце-прем'єром Сергій Арбузовим вирушить до Брюсселя для обговорення таких умов.

"Мета дуже проста - ми хочемо отримати умови, які задовольняли б сьогодні Україну, українських товаровиробників, український народ", - наголосив президент.

"Відповіді будуть на ці питання лише тоді, коли ми проведемо ці переговори, скажемо правду один одному. Якщо умови не будуть нас задовольняти, ми вимагатимемо змін, будемо захищати наші інтереси. Треба мінімізувати ризики для нашої економіки", - сказав В.Янукович.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК визнала Тетяну Чорновол обраною народною депутаткою України

На зустрічі з президентом піднімалося питання виборів, їх проведення неможливе - нардеп

Моді заявив, що підтримує мирні ініціативи США щодо України

Зеленський сподівається, що Трамп і Стармер обговорять гарантії безпеки США для України

Трамп: Зеленському доведеться укласти угоду

Увечері Зеленський зустрінеться з фракцією "Слуга народу", у самій фракції натякають на вибори - відлік пішов на тижні

Співголова "Євросолідарності" в Раді наполягає на прийнятті закону, який дозволить нардепам бути військовими

Порошенко в Раді закликав депутатів не ігнорувати вимоги Резолюції Європарламенту по Україні

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА