Інтерфакс-Україна
16:20 10.12.2013

ЄС готовий надати Україні фінансову допомогу для імплементації Угоди про асоціацію - Фюле

1 хв читати
ЄС готовий надати Україні фінансову допомогу для імплементації Угоди про асоціацію - Фюле

ЄС готовий надати Україні фінансову допомогу при імплементації Угоди про асоціацію, заявляє європейський комісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле.

"Ми готові допомогти і підтримати Україну в її модернізаційному процесі, за допомогою кредитів МВФ з макрофінансової допомоги, шляхом активізації програми ЄС з надання фінансової допомоги, допомогти Україні імплементувати Угоду, коли її буде підписано, і допомогти залучити інших міжнародних партнерів", - сказав він у вівторок у Страсбурзі, виступаючи на пленарному засіданні Європейського парламенту під час дискусії щодо українського питання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: ЄС близькі до 18-го пакету санкцій, але поки є непорозуміння з офіційним Будапештом

Апеляційний суд підтвердив незаконність відмови Порошенку виїжджати за кордон – адвокат

Федоров, Стефанішина, Галущенко, Гринчук, Сибіга, Бідний, Сметанін, Умєров можуть зберегти посади у разі переформатування уряду, допускає Железняк

Сенатор Грем каже, що Трамп підтримав його законопроєкт про 500% санкції до країн, які купують продукцію в РФ

Дуда сподівається, що співпраця між Україною та Польщею збережеться на десятиліття

Американський сенат не ухвалив резолюцію, яка заборонила б Трампу атакувати Іран без схвалення конгресу - ЗМІ

Трамп відмовляється від скасування санкцій щодо Ірану

Трамп вважає, що Іран поки не зможе відновити ядерну програму

Трамп сподівається на успіхи щодо припинення війни РФ проти України

Чернишов після обрання запобіжного заходу: Вважаю, що розмір застави є занадто великим

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА