Інтерфакс-Україна
17:41 10.12.2013

Яценюк не виключає, що Генпрокуратура висуне йому обвинувачення

1 хв читати
Яценюк не виключає, що Генпрокуратура висуне йому обвинувачення

Лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк підозрює, що його викликають до Генеральної прокуратури, щоб згодом змінити його статус зі свідка на підозрюваного в іншій справі.

"У них технологія - залишити в якості свідка за однією справою, а потім дуже легко перекваліфікувати - як обвинуваченого в іншій справі. Зрозуміло, навіщо це робиться", - сказав А.Яценюк після допиту в Головному слідчому управлінні Генпрокуратури, куди він викликали на допит як свідка у рамках розслідування кримінального провадження про перевищення повноважень правоохоронцями в ніч на 30 листопада за розгін Євромайдану.

А.Яценюк повідомив, що його допит ще не завершено. "Я знову прийду на допит через день або два. Вони викличуть мене повісткою", - сказав політик.

"Вимагаю притягнути до відповідальності тих, хто давав вказівки бити дітей на Майдані", - також заявив А.Яценюк.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нові правила звільнення працівників і місцевих депутатів під час війни пропонує група депутатів "Слуги народу"

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

Бельгія висунула вимоги щодо використання російських активів для фінансування позики Україні

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА