Інтерфакс-Україна
14:02 11.12.2013

Опозиція готує велику маніфестацію у вихідні - Луценко

2 хв читати
Опозиція готує велику маніфестацію у вихідні - Луценко

Опозиція планує провести велику маніфестацію цими вихідними, повідомив лідер руху "Третя Українська Республіка" Юрій Луценко.

"Цими вихідними опозиція готує нову грандіозну маніфестацію. Фактично це буде Рубікон... Я закликаю: кожен, хто носить форму, має до п'ятниці визначиться, кому він вірний - українському народу чи жменьці клептократів", - сказав він журналістам у середу в Києві.

Ю.Луценко додав, що в ніч на середу президент України Віктор Янукович продемонстрував усьому світу, що не має наміру йти на переговори, не має наміру зближуватися з Європою, але" готується здати Україну Росії".

"Сьогодні з 1-ї до 7-ї ранку ми отримували запрошення від чотирьох президентів на круглий стіл. Відбувалося це прямо на вулиці Інститутській за допомогою 1,5 тис. міліції. Послання Януковича світу - "Європа, гуд бай", - сказав Ю.Луценко.

На думку політика, В.Янукович готується до того, щоб 17 грудня в Москві підписати угоду про здачу стратегічних активів, зокрема ГТС, Росії. Ю.Луценко наголосив, що всі свідомі громадяни, зокрема працівники міліції, мають цьому перешкодити.

Крім того, політик нагадав, що переговори з "командою Януковича" не можуть розпочатися до виконання першочергових вимог протестувальників. "Це політична відставка міністра внутрішніх справ. Спецназ має піти в казарми, заарештовані політичні ув'язнені мають вийти на волю. Це - мінімальні вимоги для початку переговорів. Без цього вже ніхто не зможе відвести людей з Майдану", - сказав Ю.Луценко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА