Інтерфакс-Україна
13:11 12.12.2013

У круглому столі щодо виходу з кризи мають брати участь представники української та європейської громадськості - Кличко

2 хв читати
У круглому столі щодо виходу з кризи мають брати участь представники української та європейської громадськості - Кличко

Лідер партії "УДАР" Віталій Кличко заявляє, що в діалозі щодо виходу з кризової ситуації в Україні мають брати участь представники української громадськості та Євросоюзу.

За його словами, учасниками круглого столу мають бути "представники суспільства, яким люди довіряють, представники високого рівня європейської спільноти". "І третє - ми маємо знати, який результат повинен бути цього круглого столу, з яким ми маємо вийти до людей", - сказав В.Кличко на брифінгу в прес-центрі штабу національного спротиву в Києві.

Він знову заявив, що вимоги Майдану до нинішньої влади залишаються незмінними: звільнити заарештованих, притягнути до відповідальності винних у розгоні Євромайдану, а також відправити у відставку уряд. "Це ключовий базис, після (виконання - ІФ) якого ми готові сідати за будь-який стіл", - сказав В.Кличко.

У свою чергу лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк знову заявив, що представники опозиції не можуть без "мандата Майдану" сідати на стіл переговорів.

Як повідомлялося, напередодні президент України Віктор Янукович запросив усі політичні сили, громадськість і священнослужителів до загальнонаціонального діалогу й заявив, що готовий особисто брати участь у такому круглому столі.

"Запрошую представників усіх політичних сил, святих отців, представників громадськості до загальнонаціонального діалогу. Я особисто готовий до участі в такому круглому столі", - йдеться в заяві глави держави до співвітчизників, поширеній 11 грудня.

Президент звернувся окремо до опозиції: "Заради досягнення компромісу закликаю опозицію не відмовлятися, не йти шляхом протистояння й ультиматумів".

Він запевнив, що влада діятиме "виключно в рамках закону й ніколи не застосує сили проти мирних зібрань".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Майбутній уряд Чехії може зменшити підтримку України

Суд скасував домашній арешт керівника апарату КМДА Загуменного і відсторонення його від посади - КМДА

Ексглава "Укренерго" Кудрицький допускає, що в майбутньому може зайнятися політичною діяльністю

Суд прийняв рішення про незаконність блокування міжнародної діяльності Порошенка після доповіді Європарламенту – адвокат

Климпуш-Цинцадзе: Україна не має права ігнорувати зауваження, викладені у звіті Єврокомісії

Кличко: На наступній сесії Київради планується збільшити фінансування Сил безпеки і оборони ще на 1 млрд грн.

Апеляційний адміністративний суд визнав незаконним блокування міжнародної діяльності Порошенка

Нардеп Слинько увійшов до фракції "Слуга народу"

Раді рекомендують ухвалити закон щодо уточнення питання проходження військової служби співработниками розвідорганів - нардеп

Орбан би не переміг, якби вибори відбулися зараз, але до весни ще багато часу - депутат Закарпатської облради Цебер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА