Інтерфакс-Україна
10:29 13.12.2013

Прибічники Партії регіонів надалі мітингують біля ВР

1 хв читати
Прибічники Партії регіонів надалі мітингують біля ВР

Прибічники Партії регіонів мітингують на підтримку нинішньої влади біля будівлі Верховної Ради в Маріїнському парку в Києві вранці в п'ятницю.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", на місце проведення мітингу на підтримку дій влади на площі Конституції зібралися декілька тисяч людей. Вони тримають у руках державні прапори України, прапори Партії регіонів, прапори областей і таблички з написами населених пунктів, з яких прибули мітингувальники. Акція відбувається спокійно.

Навколо місця проведення акції, як і раніше, стоять металеві загороджувальні щити. Також по периметру місця проведення масового заходу стоять кордони правоохоронців.

Зі встановленої на площі сцени виступають активісти, народні депутати. Вони виступають на підтримку курсу нинішньої влади та президента України Віктора Януковича. Також промовці закликають опозицію сісти за стіл переговорів.

Виступи спікерів перемежаються з концертом.

Також промовці обіцяють, що у вихідні до Києва на мітинг прибуде "ще більше людей".

Раніше в Партії регіонів анонсували проведення великого мітингу у вихідні у Києві. За оцінками представників партії, з регіонів країни до Києва очікується прибуття близько 200 тис. прибічників партії та нинішньої влади.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко обговорив з головою МЗС Польщі євроінтеграцію України та мирний процес

Глави МЗС Польщі та США обговорили стан переговорів щодо миру в Україні

Глава МЗС Великої Британії: працюємо із США, Україною та європейськими союзниками для забезпечення справедливого і міцного миру

Визнання США Криму російським та відмова Україні в можливості вступу до НАТО приведуть до нової війни – нардеп Соболєв

Порошенка утримували на кордоні попри рішення суду, через що він пропустив перший день Міжпарламентської ради Україна–НАТО - адвокат

Єврокомісія щодо можливої відмови України від територій: Крим – це Україна

Україна готова обговорювати мирну угоду з Росією, але тільки після реального припинення вогню – ЗМІ

"Євросолідарність" вважає суд над заступником Кличка Прокопівим спробою залякати опозицію

Рубіо анонсував масштабну реорганізацію Держдепу США

Климпуш-Цинцадзе про умови для припинення вогню: якщо це правда, то США не налаштовані на пошук досягнення тривалого миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА