Інтерфакс-Україна
11:05 13.12.2013

Україна та ЄС зблизили позиції щодо низки митних питань та втрат української економіки - Клименко

1 хв читати

Україна та ЄС зблизили позиції щодо низки митних питань, а також у питанні втрат, яких зазнає українська економіка після підписання угоди про асоціацію з ЄС, повідомив міністр доходів і зборів України Олександр Клименко.

"Взаєморозуміння є, зокрема, і з питання серйозних втрат, яких зазнає економіка України і насамперед український бізнес після підписання (угоди - ІФ) з ЄС. Ми бачимо позитивний сигнал у можливості перегляду і виходу на симетрію в митних питаннях (мита), що, безумовно, важливо для українських підприємств", - сказав міністр агентству "Інтерфакс-Україна"

О.Клименко наголосив, що під час переговорів українська сторона виходила і діяла виключно з позицій та інтересів української економіки.

"Інтереси українського бізнесу та вітчизняного ринку мають бути максимально захищені та дотримані", - додав він.

"Переговори були продуктивними і показали, що між сторонами немає непереборних протиріч. Навпаки, позиції ЄС та України досить близькі, і в результаті проведення необхідної підготовчої роботи буде досягнуто повного взаєморозуміння. Попереду в України, уряду, українського бізнесу декілька місяців складної, копіткої роботи", - резюмував міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" наполягає на зустрічі президента з усіма фракціями та виключення з переговорної групи по "мирній угоді" скомпрометованих осіб

Більшість українців вважає, що за час повномасштабного вторгнення рівень корупції в Україні збільшився – опитування

Більшість українців вважають, що події в державі розвиваються в неправильному напрямку, і підтримують відставку Кабміну – опитування

Порошенко на позачерговому саміті ЄНП: мир не може бути побудований на легалізації агресії

Україна формує нову систему переходу від військової служби до цивільного життя – нардеп Тарасенко

"Європейська солідарність" закликала депутатів фракції "Батьківщина" об’єднатись у роботі з відновлення субʼєктності парламенту

Безпека України може визначатися лише із залученням України - Зеленський після розмови зі Стуббом

Дрісколл зустрічається з росіянами в Абу-Дабі для обговорення оновленого мирного плану для України

Расмуссен закликав Європу не чекати на США та розмістити до 20 тис. військ за лінією фронту України й створити повітряний щит

Зеленський і Стармер скоординували позиції перед зустріччю Коаліції охочих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА