Інтерфакс-Україна
15:30 13.12.2013

Опозиція попереджає президента про "жахливі наслідки" у разі силового сценарію в Україні - Кличко

1 хв читати
Опозиція попереджає президента про "жахливі наслідки" у разі силового сценарію в Україні - Кличко

Лідер партії "УДАР" Віталій Кличко попереджає президента України Віктора Януковича про можливість "жахливих наслідків2 для країни у разі силового сценарію стсоовно протестуючих громадян.

"Ми знаємо сьогодні про силовий варіант, який розглядається. Він матиме жахливі наслідки для країни і також може мати жахливі наслідки для Вас особисто", - сказав В.Кличко, звертаючись до президента України Віктора Януковичу на круглому столі в п'ятницю.

"Ви несете персональну відповідальність за всі дії і процеси, що відбуваються і відбуватимуться в нашій країні", - наголосив він, звертаючись до президента.

В.Кличко висловив переконання, що найкращим виходом із серйозної політичної кризи може бути лише глибоке перезавантаження влади: "Цей варіант оптимальний для тієї політичної ситуації, в якій перебуває Україна".

Зі свого боку лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк висловив переконання, що сценарій, що сьогодні реалізовується в Україні, готували не в Україні.

"Сценарій, який написано, написано не в Україні", - наголосив А.Яценюк.

Він додав, що його автори - люди, які не хочуть бачити Україну незалежною суверенною державою і реалізовують свої амбіції, затягуючи Україну в громадянський конфлікт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угода з Данією щодо спільного виробництва важлива з погляду безпеки - Зеленський

Макрон та Стармер проведуть нову зустріч "коаліції охочих"

Орбан звинуватив Україну у підготовці до впливу на вибори 2026 року та діяльність її спецслужб в країні

Україні потрібна постійна оборонна та військова підтримка - заява парламентаріїв країн Європи

Зеленський мав аудієнцію у короля Данії

МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку із недружніми заявами угорської сторони

Путін знов заявив Трампу, що РФ не відступить від своїх цілей у війні з Україною

NAUDI підтримує ідею правового режиму "Defence City"

Зупинка поставок зброї зі США Україні свідчить про неузгодженість дій всередині американського політикуму – Климпуш-Цинцадзе

Зеленський і президент Єгипту доручать розпочати підготовку угоди про преференційну торгівлю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА