Інтерфакс-Україна
12:54 15.12.2013

ЄС призупиняє роботу з українською владою щодо угоди про асоціацію - Фюле

1 хв читати
ЄС призупиняє роботу з українською владою щодо угоди про асоціацію - Фюле

Європейський Союз відкладає роботу з українською владою щодо угоди про асоціацію з Україною, заявив єврокомісар з питань розширення Штефан Фюле.

Відповідний запис він зробив на своїй сторінці в соцмережі Твіттер у неділю.

"Слова та дії президента й уряду щодо угоди про асоціацію розходяться дедалі глибше. Їхні аргументи не мають жодного зв'язку з реальністю", - йдеться в повідомленні Ш.Фюле.

Говорячи про відносини з Україною, єврокомісар нагадав, що нещодавно він розмовляв із першим віце-прем'єром України Сергієм Арбузовим у Брюсселі. "Після цієї глибокої дискусії було обумовлено чіткі зобов'язання підписати. Роботу відкладено, немає ніяких відповідей", - зазначив Ш.Фюле.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Європейська солідарність" закликала депутатів фракції "Батьківщина" об’єднатись у роботі з відновлення субʼєктності парламенту

Безпека України може визначатися лише із залученням України - Зеленський після розмови зі Стуббом

Дрісколл зустрічається з росіянами в Абу-Дабі для обговорення оновленого мирного плану для України

Расмуссен закликав Європу не чекати на США та розмістити до 20 тис. військ за лінією фронту України й створити повітряний щит

Зеленський і Стармер скоординували позиції перед зустріччю Коаліції охочих

Стубб: Наступні дні будуть вирішальними для наших зусиль щодо досягнення справедливого та тривалого миру в Україні

Ініціативна група "Першого грудня" про заяву президента США: наші козирі – гідність, свобода і солідарність

Умєров: Ми очікуємо на організацію візиту Президента України до США у найближчу можливу дату в листопаді

Макрон вважає, що деякі пункти запропонованого США плану щодо України потребують уточнень

США в рівній мірі взаємодіють з обома сторонами, щоб припинити війну в Україні - Білий дім

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА