23:36 15.12.2013

Арбузов: Жоден із документів, які планується підписати 17 грудня, не приведе до вступу України до Митного союзу

1 хв читати
Арбузов: Жоден із документів, які планується підписати 17 грудня, не приведе до вступу України до Митного союзу

Перший віце-прем'єр України Сергій Арбузов заявляє, що жоден із документів, які планується підписати на засіданні українсько-російської міждержавної комісії в Москві 17 грудня, "не приведе до вступу України до Митного союзу".

"Жодна з цих угод не приведе до нашого вступу до Митного союзу", - заявив С.Арбузов в ефірі телеканалу "1+1" у неділю ввечері.

С.Арбузов зазначив, що всі документи, які готуються до підписання в Москві, спрямовані на економічну безпеку України.

Серед цих документів він перерахував дорожню карту щодо врегулювання торговельних обмежень між Україною та РФ на 2013-2015 роки; угоду між урядами двох країн щодо реалізації державної підтримки відновлення серійного будівництва літаків Ан-124; меморандум між урядами двох країн щодо співпраці в ракетно-космічній сфері; меморандум про наміри щодо співпраці у сфері суднобудування; міжурядову угоду з ядерної та радіаційної безпеки, а також протокол між урядами України та Росії щодо постачання товарів та кооперації у 2014 році.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА