Інтерфакс-Україна
11:48 16.12.2013

КВУ вважає повторні вибори до ВР у 5 округах такими, що не відповідають засадам і стандартам демократичних виборів

2 хв читати
КВУ вважає повторні вибори до ВР у 5 округах такими, що не відповідають засадам і стандартам демократичних виборів

Комітет виборців України (КВУ) з попередніх висновків констатує, що повторні вибори народних депутатів України у п’яти одномандатних округах відбулися в умовах, що не відповідають засадам і стандартам демократичних виборів.

Як повідомляє прес-служба КВУ в понеділок, хоча Центральна виборча має юридичні підстави встановити результати виборів, однак на окремих округах (насамперед виборчі округи №194 та №223) ці результати вже спотворені через застосування підкупу виборців під час передвиборчої кампанії або в день голосування.

Головними проблемами в день голосування та під час підрахунку голосів КВУ називає, зокрема, підкуп виборців, здійснення контролю за голосуванням, винесення бюлетенів за межі дільниці, присутність сторонніх осіб безпосередньо на дільницях або біля них, перешкоджання роботі спостерігачів.

КВУ відзначає загальну несприятливу атмосферу, в якій відбувалися вибори в усіх п’яти округах, через присутність біля дільниць і приміщень окружних виборчих комісій великої кількості невстановлених осіб, блокування працівниками правоохоронних органів штабу кандидата Миколи Булатецького у виборчому окрузі №194.

Крім того, КВУ занепокоєний безпідставним затягуванням підрахунку голосів окружною виборчою комісією у виборчому окрузі №94 та №223 і закликає членів окружного виборчкому якнайшвидше встановити результати виборів у цих округах..

15 грудня в Україні відбулися повторні вибори народних депутатів у п’яти одномандатних виборчих округах. Комітет виборців України здійснював спостереження за виборчим процесом у всіх п’яти округах. У день голосування на дільницях працювали 400 спостерігачів КВУ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп втрачає терпіння через відсутність результатів від розмов із Путіним - Рубіо

Орбан наполягає, що Україна повинна залишатися "буферною" державою і пропонує стратегічну співпрацю з ЄС замість членства

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА