Інтерфакс-Україна
15:02 16.12.2013

Київрада вимагає через суд звільнити вулиці та тротуари столиці - "Батьківщина"

2 хв читати

Київська міська організація партії ВО "Батьківщина" отримала повістку до Печерського райсуду Києва за позовом Київської міської ради щодо усунення перешкод у користуванні вулицями, тротуарами й пішохідними переходами цілої низки вулиць у центрі столиці.

Як повідомляє в понеділок прес-служба київської "Батьківщини", відповідачами у провадженні за позовом Київської міськради, поданим 9 грудня, окрім "Батьківщини", також є голова парламентської фракції "УДАР" В.Кличко і деякі інші фізичні особи.

Згідно з вимогами Київради, яка в позові стверджує, що "уповноважена виконувати функції власника стосовно вулиць і доріг на території Києва", в судовому порядку столична влада вимагає "усунути перешкоди в користуванні вулицями Круглоуніверситетською, Шовковичною, Пилипа Орлика, Інститутською, Гусовського, Різницькою, Грушевського, Банковою, Хрещатиком, Лютеранською, Заньковецької, Богомольця, Командарма Каменєва, Липською, майданом Незалежності, Кловським узвозом, провулками Кріпосним і Липським".

У прес-службі зазначили, що взяти участь у процесі має намір народний депутат, голова столичної "Батьківщини" Юрій Одарченко. За його словами, позов є абсурдним, адже передбачає заборону користуватися центральним вулицям Києва взагалі всім.

"Київська міська рада стверджує, що вона є власником доріг у місті Києві, а тому, як власник, вимагає від певних осіб припинити користуватися цими дорогами. Якщо ми дозволимо таким позовам навіть розглядатися в судах, ми створимо прецедент, який надалі буде використано для судового терору проти громадян. Завтра держава зможе подати до суду за те, що ми дихаємо повітрям, яке належить державі", - зазначив Ю.Одарченко.

Як повідомили в прес-службі столичної "Батьківщини", засідання заплановане на вечір понеділка, 16 грудня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп втрачає терпіння через відсутність результатів від розмов із Путіним - Рубіо

Орбан наполягає, що Україна повинна залишатися "буферною" державою і пропонує стратегічну співпрацю з ЄС замість членства

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА